| wexceptional a întrebat:

Daca vreau distractie si adrenalina multa ce pot sa fac in timp de pandemie? Fac deja sport dar vreau ceva mai periculos, sa o facem mai multi baieti si fete, fara prostii va rog! Multumesc anticipat, sa fiti iubiti nebunaticilor!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-mi 200 de lei si iti trimit un skate sa va rupeti toti gatu

| wexceptional explică (pentru anonim_4396):

Avem deja skate dar ne-am cam plictisit ce mai facem noi e sa mergem in parc cu viteza cu trotinete electrice dar mai vrem idei!

| Cosmin89321 a răspuns:

Ba, daca ai skate parca va bagati cu bmx, skate uri, trotinete sau va puteti apuca de airsoft sau paintball daca se mai practica sau curse mai lungi si intense cu bicicletele, gen traseu smecher de la un capat al orasului la altul