| Cristian226 a întrebat:

Dacă vreau sa cumpăr bilet de tren online dar încă nu am aflat ID de student deoarece facultatea nu a confirmat către CFR calitatea de student pot sa pun numărul legitimației sau CNP sau altceva? Pana acum am cumpărat de la casele de bilete cu legitimația. Dacă nu se poate online o sa merg la o casa de bilete.

1 răspuns:
| Yuoia a răspuns:

Nu poti pune altceva. Pana ai ID-ul, cumperi de la casele de bilete cu legitimatia de student si CI.