| Carlaaa a întrebat:

Daca vreau sa postez o intrebare anonima, cum pot vedea raspunsurile la ea?

Răspuns Câştigător
| BlackRainbow a răspuns:

Salvezi linkul intrebarii si intri acolo sa te uiti la raspunsuri happy

7 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Revii pe TPU, iti cauti intrebarea, selectezi si apoi vezi raspunsurile.

| Puiutz a răspuns:

Pai cauti intrebarea happy
Va aparea cu siguranta dupa cateva minute pe pagina principalawinking.

| Alien a răspuns:

Ce intrebare?

| AndreeaSiAndra a răspuns:

O cauti printre intrebarile de pe prima pagina, da-i click pe ea si le vezi

pls funda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreaba de pe contul` tau ca oricum nu te cunoaste nimeni si nimanui nu`i pasathinking cine esti si ce faci, e un site unde se intreaba si se raspunde.

| ileanapomorin a răspuns:

Carlaa nu poti ca e anonim si nu ai cum ok

| camy1999camy a răspuns:

Pai dupa ce am vazut eu nu poti sa vezi raspunsurile doar daca iti faci cont poti sa vezi raspunsul ca daca dai pe anonim nu vei putea vedea raspunsul. plz funda!