| Marius131415 a întrebat:

Dar voi cam ce faceti de nu va plictisiti?

12 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Tu cum faci de te plictisești?

| Marius131415 explică (pentru sadrian46):

Am devenit anti-social, nu mai vorbesc cu nimeni, sunt apatic din cauza anxietatii pe care o am.Ma gandeam la un moment sa caut ceva sa lucrez de acasa si sa stau departe de oameni.

| sadrian46 a răspuns (pentru Marius131415):

Am întrebat de ce te plictisești
Spui ca ai devenit anti-social.
Acum ești anti-social. Ești singur cu tine însuți. Deci te plictisește persoana ta?
Nu mai vorbesc cu nimeni. Îți interzice cineva, sau este decizia ta?
Deci te plicitisești prin decizia ta, și ești apoi necăjit de rezultat?
Dar anxietatea pe care o ai, și ea este plictisitoare?
.Ma gandeam la un moment sa caut ceva sa lucrez de acasa si sa stau departe de oameni. Deci te gândeai să amplifici plictiseala, aceea care te deranjează. Dacă tu faci tot ce poți să devii tot mai plictisit, cum te poate ajuta cineva să devii altfel? De fapt ce vrei, și de ce vrei, ceea ce vrei, presupunând că vrei ceva? Nu cumva te ascunzi după cuvinte? Apatie, anti-social, anxietate? Chiar și plictiseală?

| Marius131415 explică (pentru sadrian46):

Nu mai am pic de chef sa vorbesc cu cineva, cum adica ma ascund dupa cuvinte?

| NisipLaMare a răspuns (pentru sadrian46):

Lui ii este bine acasa, se duce in directia oamenilor leneşi de care societatea nu are nevoie si uite asa te intrebi de ce ajungi un ratat.(Nu vreau sa zic ca esti inca).

| Frank51 a răspuns:

Lucruri obișnuite, mă joc csgo, stau pe tiktok, mă plimb, ascult muzică.

| LPCTSTR a răspuns:

Jocuri video, sau mai rasfoiesc manuale de.NET/C#

| Caro34 a răspuns:

Vezi: https://www.tpu.ro/......pul-liber/ - acolo ai multe idei! Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ucid plictiseala happy

| NisipLaMare a răspuns:

Https://m.zf.ro/......e-12902655

Aarata mamei tale si tatalui tau ce mi-ai scris si Intreab-o pe mama ta daca sa fac toate demersurile legale.

| OmBanal33 a răspuns:

Calculator, Tenis de camp, Muzica, Treaba prin curte, Plimbari prin parc / afara, o sa inceapa si facultatea si munca, nu o sa mai am timp sa ma plictisesc laughing

| ANONIMU3O02 a răspuns:

De obicei stau pe telefon, mă uit la un serial, pe tiktok, fa tu ceva pentru tine că sa nu te plictisești, uite eu acum stau pe TPU pentru că nu prea am ce face și mă uit la ce întrebari pune lumeahappy