| Tadeus21 a întrebat:

Daţi-mi 2 motive ca să citesc însemnarile unei puştoaice!

Răspuns Câştigător
| AlexeHellsing a răspuns:

Ți-aș da, problema este că nu găsesc.

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Iconita asta o am in dormitor, motivele pot fi: comportamentul si ce scoate din gura deja stii ce radacini are.

| allynutsa a răspuns:

Nu e deloc o prostie. Eu am citit-o la recomandarea profei de romana, care mi-a si imprumutat-o. Indiferent de varsta, este o lectura amuzanta si placuta. Si are niste "dedesupturi" pe care tu, probabil cau un adolescent, le vei pricepe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. e o carte pentru copii miciDaca esti mic citeste-o
2. e usor de inteles pentru oricine

cam atat pentru ca mie una mi se pare o prostie(n-am citit-o, dar am auzit despre asta si daca e ca Jurnalul unui pusti, nu merita

| τττ a răspuns:

Draguta,citesti ce vrei tu.Nu te obligam noi sa citesti ceva. Vrei parerea mea?
Am citit ambele volume.Cartea este ok, ai ce invata din ea, e amuzanta. Faptul ce ma enerveaza la culme este ca are o gramada de imagini si putin scris! Cum am spus, cartea este in regula.
Alte "intrebari"?

| Tadeus21 explică:

Sunt în clasa a 7 a.Are ceva?

| betsy a răspuns (pentru Tadeus21):

Dar citeste, omule, ce vrei. Va faceti cu totii prea multe griji pentru ce cred altii despre voi. Nu se ia nimeni de tine daca citesti o carte, poti sa fii si a 2-a, si a 12-a.

| AlecutzaAle a răspuns:

Citeste-le deoarece ai putea sa afli ce crede despre tine sau despre alti prieteni de ai tai big grin

| takukiziku a răspuns:

Eu am citit-o si pot sa zic ca nu-i nici cine stie ce, dar nici nu te plictisesti citind-o pentru ca : 1. in ea sunt scrise intamplari din viata unei adolescente din care poti invata ( daca faci parte din aceasta categorie) si 2.e comica in unele privinte si are desene haioaselaughing

| Gradinar_Milena_1986 a răspuns:

Eu am citit toate 4 volume si e super, iti propun sa le citesti pe toate volumurile ca este haios.cel mai interesant volum este al treilea si al patrilea