| RazvanCool a întrebat:

Dati-mi exemplu de co joc sa mai joc in afara de farmerama, barn buddy, metin, nfs...

Răspuns Câştigător
| IOANAio9 a răspuns:

Poti sa te joci ZOOMUMBA sau sa intri pe FRIV si gasesti multe jocuri interesante
bafta!

4 răspunsuri:
| BoRnY a răspuns:

Pes 2011, Sniper Ghost Warrior, TDU 2 apare pe 8-9 februarie, call of duty...

| alexrot15 a răspuns:

Eu joc excesiv fifa

| xLittleAngelxD a răspuns:

Farm Frenzy Neighbor
Resort World
Dream Isle
Millionaire City
Green Farm

Funda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut iti recomand urmatoarele jocuri dar depinde si de pc tau:CabalOnline, Prototyp, GTA 4, Cossaks, Fifa 2010-2010, Pes 2010, Far Cry 2, Crysis... si mai sunt multe dar eu ti-am dat doar cateva ideii Funda? xD