| LiceeancaBella a întrebat:

Dati-mi idei de lucruri pe care le-as putea face in vara.Pe unde, in Romania, ar trebui sa vizitez?

6 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Vizitează tot ce se află în interiorul munților Carpați, Brașov, Sibiu, Cluj și cam tot ce poți vedea prin nord.

| Inutza0102 a răspuns:

Poti sa vizitezi manastirea sf. andrei, este foarte frumoasa; castelul peles; castelul Bran; castelul Pelisor; manastirea Putna; manastirea Voronet; Dunarea...dastea.Eu le-am vizitat si sunt foarte frumoase.

| LiceeancaBella explică (pentru Inutza0102):

Sigur am sa merg, mersi!

| ReapR a răspuns:

Du-te la,, Vulcanii Noroiosi"happy

| LiceeancaBella explică (pentru ReapR):

Sunt f aproape de ei. am mers de multe oribig grin