| lila36 a întrebat:

Dati-mi idei de tematice pentru petreceri

4 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Din experienta iti spun ca petrecerile de tip ''Beach Party'' sunt cele mai reusite (insa DOAR daca nu e propriu zis vara, deci facute in alt anotimp). Aduci niste nisip si confectionezi niste ghirlande, nu e mare scofala+ desigur imbracaminte corespunzatoare! Vara e misto sa faci un ''Christmas Party'' (trust me, face toti banii). Am organizat odata si un ''Blind Party'' care a iesit grozav, toti fiind legati pe tot parcursul noptii cu esarfe negre opace. In general nu-i dificil sa organizezi o petrecere cu tematica reusita, totul e sa ai imaginatie.

| SarahParker a răspuns:

Ce zici dse o noapte unica sau o noapte in lumea ta ar fi un loc in care toti ar evada pentru o noapte uitand de griji si tot sau ce zici de o noapte altfel

| liana3210 a răspuns:

Poti face petreceri ecvestrice