| xCascavaalProblemex a întrebat:

Dati-mi niste nume faine de facebook care sa contina numele OLIVIA :*

Funditsssssssa :* happy

Răspuns Câştigător
| Cezar a răspuns:

Olivia Amphe, Olly Olivia, Olivia Kawaii, Ollllllyy laughing! Nu stiu.

6 răspunsuri:
| Classy a răspuns:

Olivia ..si numele tau..cred ca este destul de comun sa iti pui "Punct"; "Virgula";"Si atat"

| TofanCristi a răspuns:

Ollivia

| RosyInferno a răspuns:

Draguta. In primul rand, facebook-ul nu este un loc unde sa te identifici cu nume precum:,, iubitha tha'',,, roza straluceste'',,, soarele ciripeste'' etc. Pentru asa ceva s-a inventat hi5-ul. In al doilea rand, daca iti pui un astfel de nume nu ii vor face pe altii sa-ti dea cerere de prietenie si sa te bage in seama. Deci..cred ca numele tau e suficient. Olivia... si e foarte bine.

| Northern a răspuns (pentru RosyInferno):

Soarele ciripește?

| RosyInferno a răspuns (pentru Northern):

Era un exemplu. Sa subliniez ca mai sunt si nume alese fara creier precum: Fan Becalli, Masina BMW etc. Si da, am vazut eu username-uri de genul.

| Jee_Alin_2001 a răspuns:

OlYvWia BhA