| mariana_1559 a întrebat:

Dati-mi o idee ce as putea face weekend-ul asta.

Răspuns Câştigător
| Farcas a răspuns:

Muuuulte lucruri poti face
Poti face mancare daca sti, sau sa o rogi pe mama ta sa te invetze, in caz ca nu i-ai luat cadou mamei tale te poti duce sa ii iei, iesi in oras cu prieteni, in parc sau la film, fa`ti temele pe luni( in caz ca nu ti le faci acasa, luni nu v-a mai fi nevoie sa le copiezi), fa curat, aranjeaza`ti hainele in dulap, invita`ti o prietena sa doarma la tine sigur ve`ti gasi ocupati.Cam atat imi vine in minte

Sper ca ti-am dat ceva ideeikiss

5 răspunsuri:
| Dj Boalca a răspuns:

Poi fa dragoste sau sex, poate asta te ajuta sa ai idei

| Criss1105 a răspuns:

Tare grea intrebare astalaughing Inafara de faptul ca e banala intrebarea e si comica... Te'ai putea duce la un film sau stiu eu la circ laughing Sa te plimbi cu iubitul tau sau daca nu ai sa iti gasesti unulwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Curateniewinking

| spiridus_7223 a răspuns:

Sa Mergi La un Salon de Masaj.nu ar fi rau

| claudiu_5610 a răspuns:

Pai ai putea sa intri pe www.TPU.ro si sa postezi o intrebare cam asa "Dati-mi o idee ce as putea face weekend-ul asta." :)) ce ma intrebi pe minee? =))