| Desire_4406 a întrebat:

Dati-mi si mie idei de cadouri facute manual pentru Valentine's Day, sa fie usor de facut.
Funda!

6 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Cel mai usor de facut, cel mai placut si cel mai putin costisitor : un "hand job" laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O inima de hartie cartonata rosie deschis, decupata cu foarfeca d-aia speciala si o poezie inauntru (alaturi de ex. o creanga cu flori pictata de tine) happy

| zaza_1599 a răspuns:

Ai putea sa faci o felicitare cu inimioara in mijloc-decupata in forma de inimioara prima pagina, si sa scrii ceva fain in interiorul ei. pe exterior ai putea sa lipesti bobite de polisitren in jurul inimioarei sau de-alungul patratului de foaie (pe margini). Sper sa-ti reuseasca!