| Cristina98A a întrebat:

Dati-mi si mie link-ul de unde pot descarca Recreatia mare de Mircea Santimbreanu. Va rog frumos dau funta pentru cel mai bun link.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici http://www.scribd.com/......clasele-17

| Cristina98A explică (pentru anonim_4396):

L-am gasit si eu pe asta dar nu merge sa il descarc. Am incercat cu download si cu copy paste dar nu merge.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cristina98A):

Pai intra acolo, te loghezi cu ajutorul lui facebook, dupa care ca sa poti descarca trebuie sa platesti ceva sau sa uploadezi ceva, fiind in Romania, noi vom uploada ceva, eu de obicei uploadez vreun curs de la facultate si in schimbul lui pot downloada ceea ce imi doresc!