| anonim_4396 a întrebat:

Dati-mi si mie niste titluri de carti sa citescde ex imi plac cartile gen twilight jurnalele vampirilor
mai stiti carti de genul asta
dati-mi ex de carti mai mult din eng nu scrse de autori romani
plzzz
funda

Răspuns Câştigător
| deyudeea_3652 a răspuns:

Tot cu vampiri-PC Cast-seria Casa Nopţii,seria Vampirii Sudului-Charlaine Harris,seria Vampiraţilor-Justin Somper,seria Anita Blake Vampire Hunter-Laurell K Hamilton, Darren Shan- Ucenicul vampirului, cărţile scrise de Anne Rice iar în curând la editura Leda-Jurnalele vampirilor de L J Smith(februarie 2010) şi Academia vampirilor de Rachelle Mead(iunie 2010)

1 răspuns:
| Pilotu a răspuns:

Academia vampirilor happy