| ------ a întrebat:

Dati`mi si mie un link de unde pot descarca photoshop, am incercat de nenumarate ori sa il scot si sa il instalez dar nu am reusit, va rog cine ma poate ajuta cu un link.Multumesc mult

3 răspunsuri:
| xibalba a răspuns:

Http://www.mediafire.com/? yoz2aww0zty apesi pe Click here to download, apoi dai save si il salvezi intr-un folder in calculator...astepti sa se descarce, dupa ce e gata, intri in folder si deschizi photoshop`ul. Bafta.

Răspuns utilizator avertizat