| nutzu' a întrebat:

Dati-mi va rog frumos niste pronosticuri pentru. meciul Ajax Timisoara.

Cel mai bun pronostic va lua fundita (poti sa dai invingatoarea, scor corect, handicap, pauza final etc.)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca o optimista ce sunt si sustinatoare a Timisoriibatting eyelashes... sper macar intr-un egal 0-0

5 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Meci egal sau avantaj Timisoara.

| MihaiA a răspuns:

Forma slaba a celor de la Timisoara in ultima vreme, si de fapt forma foarte buna in care se afla Ajax ( 6-0 cu nac, 3-0 cu heracles, 2-1 cu slovan, 0-0 cu sparta rotterdam si 5-0 cu slovan bratislava ) ma fac sa optez pentru un pronostic = 2 sau 3 goluri @ cota 2 la bet 365.

| lifeForJesus a răspuns:

2-1 pentru ajax

| fzcsm a răspuns:

Eu zic ca Poli va face o figura frumoasa. Mizez pe un 1-1.

| SLeVeN a răspuns:

1-0 pentru Ajax scor final.