| nutzu' a întrebat:

Dati-mi va rog frumos niste pronosticuri pentru. meciul Steaua Sheriff.

Cel mai bun pronostic va lua fundita (poti sa dai invingatoarea, scor corect, handicap, pauza final etc.)

5 răspunsuri:
| Pho3nix a răspuns:

0-0 la pauza
2-0 la final.

| MihaiA a răspuns:

Ultimul meci al celor de la Steaua m-a facut sa cred ca echipa si-a dat drumul la joc, asa ca as merge pe un over 2. 5 @ 2, bet365.
Sheriff nu este nici macar pe jumatatea nivelului celor de la Steaua.

| lifeForJesus a răspuns:

1-0 la pauza 2-0 final pentru steaua

| fzcsm a răspuns:

Steaua-Sheriff 2-0

| nutzu' explică:

Imi pare rau dar nici un raspuns nu a fost aproape de adevar...deci nu se va acorda fundita.