| nutzu' a întrebat:

Dati-mi va rog frumos niste pronosticuri pentru. meciul Twente Steaua Cel mai bun pronostic va lua fundita (poti sa dai invingatoarea, scor corect, handicap, pauza final etc.)

Răspuns Câştigător
| Silvia a răspuns:

Eu zic 0-0 laughingca de obiceilaughing).big grin

9 răspunsuri:
| ionut1980 a răspuns:

1-2

| Roxana_6190 a răspuns:

Twente-Steaua 1-2!laughingrolling on the floor(tin cu steaua)

| Mihaic93 a răspuns:

Twente - Steaua 0-1.de cand a venit Stoichita e mult mai ofensiva parerea mea! cred ca vor fi ocazii de gol la fiecare poarta

| nutzu' explică:

Apropo...sa va spun pronosticul meu...
Twente 2-0 Steaua.

Sunt Stelist... dar REALIST!

| nutzu' explică:

Ce bine ca nu mi-a iesit pronosticul...chiar sunt fericit ca nu am avut dreptate...sau poate m-am ramoli de cand nu mai pariez(de vreo 2 luni)...

| VladRO a răspuns:

Castiga Steaua happy

| Will a răspuns:

N`are sanse twente, 2-0, in orice caz castiga steauawinking

| chocolatte a răspuns:

1-1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N`are sanse twente, 2-1, in orice caz castiga steaua