Întrebare recomandată | Nairda777 a întrebat:

Dati-mi va rog niste titluri de carti bune (SF,drama,actiune,aventura,sa aiba suspans, intrigi, etc.)

Răspuns Câştigător
| KatelynDragutza a răspuns:

Numără stelele. O poveste din Copenhaga, Harriet Spionează, Vampirații, Mesaje de dincolo de moarte, Cine ar putea fi la ora asta?, Narnia(toate vol.) și Fiicele Doctorului March.

3 răspunsuri:
| MineTugay a răspuns:

Korak omoratorul, fiul lui Tarzan, dupa cum ii spune si titlul este vorba de fiul lui Tarzn, te asigur ca are multa acțiune, nu te vei plictisi o secunda!

| rarya a răspuns:

The hobbit, Stapanul inelelor, seria after de anna tod

| JonSnowStark a răspuns:

Orice de Dan Brown happy Simbolul ascuns, Codul lui Da Vinci sau daca vrei ceva mai nou si cum e si renumitul serial Game of Thrones poti citi Song of ice and fire