| Lunaticul a întrebat:

Dau cont pe Metin2 Gx Sura bm 5P-uri iteme bune otel +9 sirius +9 25hh etc.
pe cont pe Ro sura sau warior cu lvl, iteme si mastere rezonabile, lasati id de contact aici.

5 răspunsuri:
| specialistul97 a răspuns:

Iarasi unul care e batut in cap du-te ma de aici creste singur

| Primo a răspuns:

pppf prosti copii chiar si pe privat aceste itm valoreaza f mult idiotilorlaughing daca nu doriti sa faceti schimbul e trebuie voastra dar nu va bagati in seama aiurea ( scuze limbajul dar sunt alergic la prosti) laughing

| EpicName a răspuns:

1-Privatele au virusi. 2-Nimeni nu iti va da un cont pe OFICIAL pentru unu pe PRIVAT.Bye-Bye

| Messer a răspuns:

Corect Epic!winkingPe privat faci itemele astea in 2 saptamani, maxim! Auzi "Mastere rezonabile"...pai frate pe gx sau oricare alt privat iti faci P-uri in 5 min.Iti dau eu cont pe ro daca vrei, dar lvl 1/2/3/4 sau chiar 5 daca vrei.Si poti sa-ti pastrezi contul de pe gx.Prietene succes da nu ai sanse!rolling on the floor

| ge0rg3ll a răspuns:

Ofer cont metin2 ro(svr leonis) de lvl 34 cu urmatoarele iteme:

-riv+7 -mortala pv 500+4

-fms+2; 4 -leu+4 pv 1000+stone vit+3

-2 x blindaj fier+4 -cal lvl 1 -coif de fier+6 -scut+6 lvl 1 -papuci piele+2 pv500

-m1-aura; 13 puncte vartej restul cate 1 punct

Contul mai are iteme dar sunt prea multe de spus aici.