| ღAnonimღ a întrebat:

Dau funda. Cine stie niste jocuri tari jen M2 sau orice, in afara de jocurile astea:
Kaneva, imvu, freejack, second life, pandanda, clubpenguin, stardoll, lady popular, perfect world international, habbo hotel, farmerama, zoomumba, alea de pe facebook, etc.

Răspuns Câştigător
| qMisaki a răspuns:

Miss bimbo, miss populary, kiss game, friv, fantage, sims 1, 2, sau 3, weeworld, ourworld, super secret, etc.

4 răspunsuri:
| ღAnonimღ explică:

Kaneva(cel mai tare jocc), imvu, freejack, second life, pandanda, clubpenguin, stardoll, lady popular, perfect world international, habbo hotel, farmerama, zoomumba, mai sunt f multe pe facebook, etc. plz funditabig grin. Cred ca merit, nubig grin?

| ღAnonimღ explică:

Kaneva(cel mai tare jocc), imvu, freejack, second life, pandanda, clubpenguin, stardoll, lady popular, perfect world international, habbo hotel, farmerama, miss populary, friv, fantafge, ourworld, 4 story, woozworld, ubi world, SIMS(1, 2 si 3), supersecret, weeworld, pixxie hollow, mis bimbo, ma bimbo, my bambino, metin2, zoomumba, mai sunt f multe pe facebook, etc. LE-AM SCRIS SI EU AICI SA NU LE UITlaughing

| MrsEvelina a răspuns:

4 story sau our world sau poti incerca Metin 2 server privat sunt super acelea cresti lvl 50 in prima zi si banii multi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fashion ville, in plus, poti primii premii