| passenger a întrebat:

Dau funda la cel mai bun raspuns! Mama mi-a zis ca-mi ia un catel doar cu conditia ca el sa fie mic (stau la apartament,si pana acum am ajuns amandoua la intelegerea ca sa-mi ia un chihuahua toy) si intrebarea mea este adresata in special persoanelor care au bichon maltez.
Cat de mare creste la maturitate (inaltime, latime)?
Ii cade parul?
Este usor de dresat?

Răspuns Câştigător
| biancabyabiancabya a răspuns:

E mai frumos bichonul si nu creste mare cam cat un pichinez dar are mult par care ii cade si de dresat depinde de el.Au caractere diferite la fel ca oamenii