| Anca1234567890 a întrebat:

DAU FUNDA. Replici pentru farse la telefon.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bineînţeles...
"vă merge frigiderul? " happy.
Şi mai era aia cu prinţul în closet, dar nu o mai ştiu.

| NellieLovett a răspuns (pentru anonim_4396):

Copiii de la 402happy
Ce vremuri...

| SuperSky173 a răspuns:

Suna si zi "Gicule, haide azi, ca te astept!", o sa iti raspunda ca ai gresit numarul, zii "Hai Gicule termina cu glumele ca te astept", daca iti inchide suna din nou si prefa-te suparat pe Gicu.

Suna la un numar si intreaba "Ion este acasa?", acea persoana iti va raspunde "Nu". Inchide si dupa ceva timp suna de pe alt numar si pune alta persoana (Recomandat de sex opus) si intreaba "Ion este acasa?". Ii inchizi. Acea persoana iti va raspunde "Nu". Dupa ceva timp suna din nou de pe alt telefon si spune "Sunt Ion, m-a cautat cineva?".

Suna pe cineva si spune "Buna ziua, ati comandat un set de bijuterii de la (Spune un nume de magazin de bijuterii) In valoare de 9.000 de lei. Iti va raspunde "Eu nu am comandat nimic". Tu ii zici "Haideti doamna/domnule, ati comandat de la (Firma pe care ai spus-o inainte) un set de bijuterii!" Persoana "Eu nu am comandat nimic, ce aveti cu mine?" Intrerupi si zici "Va dau in judecata, trebuie sa platiti! Trebuie sa platiti transportul si taxele" Daca te intreaba "Ce am comandat?" Enumera-i ceva valoros cum ar fi un diamant de 14K.

Sper ca 3 idei te-au ajutat.

| AndreiPintilie a răspuns:

Aviti bere la rece (Da) Atunci scoateo ca sa nu raceasca happy
(Nu)Inchide repete telefonul