| anonim_4396 a întrebat:

De-abia m-am mutat in Bucuresti, stiti vreun club unde se pune muzica latino?

Răspuns Câştigător
| radulescudan a răspuns:

Salsa 3. Faceau si cursuri de dans moca, dar eu n-am mai fost de cateva luni de zile sad

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salsa, pe Str. Mihai Eminescu. Eu nu sunt fan, dar cumnata mea iubeste muzica latino si e super incantata de Salsa happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In alea cu manele?

| maja a răspuns:

Si aceesta este singurul din bucuresti. ti-as recomanda si altceva foarte mic.cu muzica f frumoasa...Stuff de pe kogalniceanu...acum depinde de genurile tale preferate, oricum ar trebui sa incerci orice nu numai un club, si cel putin barurile pufoase cu prietenii big grin