| AvalohAlyn a întrebat:

De care domeniu esti atras cel mai mult? De ce esti pasionat?

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Mie imi place sa scriu. Din pacate nu e de viitor meseria de scritor. Mi-as dori o cariera in politie dar imi voi pastra pasiunea de a asterne randuri pe hartiebig grin

32 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Sunt atras de domeniu auto, pasiunea pentru a sti care sunt tainele acestei meserii si curiozitatea de a aduna niste ansambluri care asezate cum trebuie incep sa prinda viata.

| JeSa a răspuns:

Educatoare. Pa, pa!

| inna a răspuns:

Cinematografie.

| User a răspuns:

Pai politica si pasionat de Basescu :))

http://basescu.ro/

"Orice ar incerca, ei nu pot truca vointa ta":x

| carminaburana43 a răspuns:

Astrologie; comert; pictura; literatura, filme, ce vrei sunt gemeni nu pot sa ma opresc doar la una!

| BabyPink a răspuns:

Sport happy

| Victoria a răspuns:

Actorie :X

| Alex_7297 a răspuns:

Salut!
În primul rând sportul, după aceea astronomia, îmi place FOARTE mult!
Baftă!

| VladyCristian a răspuns:

Sunt atras de medicina si politie. De ce? Pentru ca ambele sunt domenii bine platite si au oricand "portiile deschise". As vrea totusi sa merg la politie big grin

| Orannginna a răspuns:

De stiinta. De anatomia omului, medicina.

| Brigitta a răspuns:

Grafica, arhitectura, marketing si medicina veterinara happy

| Ea a răspuns:

Sunt foarte atrasa de fotografie. Cred ca este singurul mod prin care putem opri timpul...

| just|breathe a răspuns:

Muzica si desenhappy

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

Avocatura (domeniu in care si lucrez )
"Oamenii legii" =Politie
Si tot ce tine de dreptate! happy

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

Diete, modelling, sanatate, muzica

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

Sport, muzica, modelling, sanatate. Tu?

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

Diete, modelling, sanatate, muzica

| demonangel37 a răspuns:

psihologia paranormala, pasionata de: carti oculte, paranormal, sport (inr-o masura moderata), muzica in general (fara manele)si multe altele tu?

| Rezzo a răspuns:

Marketing, Management, finaniar, aproape tot ce se invarte la bani

| cosmin_3603 a răspuns:

Calculatoare :X, desen, arhitectura :X

| bogdand a răspuns:

Constructii happy
Inginerie happy
Este incredibil ce se poate face, urmariti proiectele din Dubai happy

| GiovannyGrandiossu a răspuns:

De contabilitate, economie, drept si de femei

| Aurelia a răspuns:

Muzica. Este un lucru foarte important in viata fiecaruia, fie ca asculti muzica, fie ca o canti. Important este sa te recreezi asa cum iti place, sa te linistesti ascultand o muzica frumoasa, sa te simti bine cu hobby-ul tau!

| Bloo2 a răspuns:

Just art...

| Mamamare a răspuns:

Sport.:X
Sportul face chiar foarte multe in viata unui om.`happy
Tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Sportul și șofatul.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Sportul și șofatul.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt atrasă de artă mai exact de pictură şi caricatură happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sportul (ciclism) si medicina (asistent medical).