| Princessee a întrebat:

De cateva zile imi apare pe teleefon (s3 mini) o eroare "Magazinul Google Play s-a oprit". Imi blocheaza telefonul si nu mai pot sa fac nimic. Am sters toate datele aplicatiei, am oprit-o fortat, nimic. Aminteles ca singura solutie este sa resetez telefonul. Nu vreau sa pierd datele. Stie cineva cum sa le salvez pe laptop? Contacte, poze

Răspuns Câştigător
| maxb a răspuns:

Descarci Smasung KIES pe laptop si faci backup din telefon si dupa poti reseta telefonul linistit.

| Princessee explică (pentru maxb):

Multumesc mult! Chiar nu stiam de chestia asta. Eram asa suparata ca imi pierd datele. O descarc chiar acum, sa vad daca ma descurclaughing

3 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Daca ai cartela de memorie mini sd in telefon o scoti. ceea ce ramane intelefon poti salva in pc. conecteaza telefonul cu cablu. si cand il recunoaste pc-ul intri in my pc si acolo o sa il veci. intri si iti copiezi tot ceea ce te intereseaza in pc.

| evil2009focus2001youtube a răspuns:

Restarteaza telefonul si va merge garantat