| alisaaa a întrebat:

De cateva zile telefonul meu nokia5200 xpress music nu mai porneste. Faza e urmatoarea: stand afara si ascultand muzica mi s-a descarcat bateria si mi s-a inchis telefonul, pentru ca asteptam un telefon mi s-a spus de catre anumiti prieteni sa incalzesc bateria intre maini ca o sa mai mearga putin, insa nu a fost asa. Adica mi-a pornit tel si a ramas la acea parte de inceput in care apare scris doar nokia pe fundal alb si asa a ramas blocat, si dupa ce i-am scos bateria si am bagat-o la loc nu mai porneste, din cand incand deschizandu-se si blocandu-se la acea parte mentionata mai sus. Tin sa mentionez ca nici de incarcat nu imi arata cand se incarca telefonul, la calculator se conecteaza putin, il recunoaste 5 s( prin cablu de date)apoi imi da eroare adica nu mai il recunoaste ( pe ecranul tel neaparand nimic). Deci absolut telefonul meu nu mai face nimic. VA ROOOG, o solutie, ceva, orice, o modalitate prin care sa imi fac telefonul sa mearga, daca as putea acasahappy. MULTUMESC!

2 răspunsuri:
| geo691 a răspuns:

Problema e de la soft e des intalnita la Nokia, am patit si eu la fel si l-am dus la un service si la resoftat. Nu e problema grava si o sa iti mearga bine, adica nu am avut probleme pana acum.

| alisaaa explică:

L-am dus la cineva la reparat in timisoara si mi-a spus ca e stricata"placa de baza" a telefonuluilaughingsi asa a ramas telefonul...acum mi-am luat altul nou