| Xulescu_6752 a întrebat:

De ce apasam mai puternic pe tastatura telecomenzii atunci cand
bateriile sunt pe sfarsite?laughing

10 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Pentru ca nu stim ca bateriile sunt pe sfarsite, cand ne dam seama le schimbam.

eileen
| eileen a răspuns:

Stii tu. speranta moare ultima iar asta o stiu si degetelehee hee

Janina
| Janina a răspuns:

De nervi ca nu merge happy

carla
| carla a răspuns:

..de nervi..mai ales daca e seara tarziu si nu ai de unde sa cumperi baterii rolling on the floor

| Criiss16 a răspuns:

Pt k noi credem ca telecomanda e de vinalaughinguitam de bateriilaughing

| J7anine a răspuns:

Degeaba

| galileo a răspuns:

Ceau. Apasam pe tastatura telecomenzii puternic deoarece credem ca sunt butoanele de vina, in subconstientul nostru credem ca daca tinem apasat pe un buton mai mult, telecomanda va trimite comanda.

| cribus a răspuns:

Ca bateriile sunt pe sfarsite...rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca dam vina pe telecomandalaughing
fara sa ne amintim ca aceasta fuctioneaza pe bateriihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De fraieri. happy