| AndreiDoMino a întrebat:

De ce e asa de grea viata asta? Mai ales cand esti singur

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde cum si-o face fiecare asa si-o traieste si chiar daca e singur poate sa faca ceva ce ii place si sa reduca acel efect al supararii.

| Dennys1521 a răspuns:

Pentru ca nu ai pe cineva sa-ti imparti sentimentele
te ti inchis in tine
nu te poti descarca

| alexaalexandraa a răspuns:

Cam asa este, viata este grea. Dar trebuie sa trecem prin ea, sa invingem greutatile. Se spune ca oamenii puternici sunt incercati de viata prin momente mai grele. Si, da, singuratatea este cea mai rea, dar trebuie mereu sa fii optimist, sa te gandesti ca sunt oameni cu probleme foarte grave, iar multi dintre noi ne consumam pentru lucruri minore, altii poate nici nu le observa. E greu sa fii singur, cand esti trist, crezi ca nu ai pe nimeni alaturi, dar atunci gandeste-te la persoanele dragi tie, care te iubesc si orice ar fi mereu sunt langa tine. Cum e vorba: ''asta e viata'' happy! Dar asa cum este ea, trebuie sa o pretuim. happy ( parerea mea)

| puf1992 a răspuns:

Viata in doi este mai usoara :-s...blushing