| Dark13 a întrebat:

De ce la calculator mi se vede negru cu pe ecran partea stanga si dreapta, Funda

Răspuns Câştigător
| DANI_1590 a răspuns:

Nu ai setat rezolutia optima la ecran click dreapta pe desktop proprietes

6 răspunsuri:
| DDCC a răspuns:

Schimbă imaginea de fundal și/sau rezoluția. Ar fi de folos să dai mai multe detalii fiindcă pot fi mai multe motive, de la setări până la programe, worms etc. Dacă la vreun joc îți arată așa atunci e de la rezoluție.

| Dark13 explică (pentru DDCC):

Cand intru in joc imi apare normal

| DDCC a răspuns (pentru Dark13):

Atunci e doar la desktop/suprafata de lucru? Ce Windows ai? Ai setat tu ceva? Îți apare ceva mesaj?

| Dark13 explică (pentru DDCC):

Da-mi id tau te rog

| DDCC a răspuns (pentru Dark13):

Ți l-am trimis într-un mesaj.

| HyenaV2 a răspuns:

Cu pe ecran! unde si ce draq e asta? e un virus care s-a jucat cu windowsul tau. reinstaleazal si formateaza driverul