| wizopo a întrebat:

De ce Naruto nu e chunin chiar daca l-a invis pe Neji la examen?

5 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Nu deveneai chunin daca castigai acel concurs ci daca dadeai dovada de abilitati speciale big grin

| LionelMessi10 a răspuns (pentru ZEU93):

Naruto a dat dovada si de forta dar si de abilitati speciale, nu ai vazut ce tactica a avut impotriva lui Neji?

| Anonima568 a răspuns:

Ca sa se mire prostu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca nici el nici ceilalti nu au dat dovada de abilitatile necesare rangului Chunin (calitati de lider si inteligenta). Cu totii au dat dovada de forta bruta. Singura exceptie a fost Shikamaru Nara care a si devenit, de altfel, Chunin.

| ღHinataღ a răspuns:

Fiincă nu a meritat