| NomberOne a întrebat:

De ce nu imi merge animax?(progamul acela care e dupa ce se termina minimax)

Răspuns Câştigător
| Pepper9 a răspuns:

Buna.Nici mie nu-mi merge animax-ul. Poate sunt ceva reparatii sau ceva de la ei. Te poti uita la Jetix sau Cartoon Network pana se rezolva problema.

8 răspunsuri:
| Nikita a răspuns:

Se poate sa fie din cauza providerului TV.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-ar putea fiindca le-a expirat contractul cu Sony Pictures.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De fapt am auzit ceva despre un contract expirat ei zic ca se va rezolva pana la sfarsitul lui octombrie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper si eu ca macar din noiembrie sa mearga.caci la mine demult cam nu mai merge...aaaaaaahhh...mor...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici mie nu imi merge animaxul da am auzit ceva ca cei care sunt in rcs si rds au picat un contract da ei zic sa facem niste petii sau alta modalitate ca se va rezolva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E aproape 1 martie 2010 si tot nu merge crying nu mai poot vreau sa ma uit straight face

| byabb a răspuns:

laughing)) desene animateelaughing

| ninaniki a răspuns:

La cei care nu merg animaxul poate fi cu RDS. Pentru ca eu am si nu merge si era preferatul meu. Sa va bagati cu UPC ca este mai bun pentru ca din septembrie asta fac ca se incheie contracul si eu abia astept. Sa nu va bagati cu ROMTELECOMUL ca nu o sa va mearga canalele pentru adulti am citit pe net sunt site-uri. Asta ar fi sfatul meu. Va urez bafta la toti si mie imi pare rau pentru toti ca nu va merge. Ma puteti contacta la nikodragutza51. Va pup pe toti. Pa-Pa