| Anemona_9380 a întrebat:

De ce nu imi merge microfonul? Am camera WEB cu microfon incorporat. Am vazut ca, cablurile sunt bagate la locul lor. WEB-ul imi merge, dar microfonul nu. Ce as putea sa fac? Un sfat! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| danielahopes a răspuns:

Pai s-ar putea ca microfonul sa fie defect, parerea mea ar fi se il duci la un reparator de calculatoare sau poate inauntrul camerei este vreun cablu defect incearca sa o desfaci tu cu grija si vezi ce are. sper ca te-am ajutat cu ceva pa.

1 răspuns:
| sherlock a răspuns:

Sa intri la Volume Control si sa vezi sa nu ai microfonul pe mute, Intri in control panel dai la sunet si cauti in " Sounds and Speech and Audio Devices" si dai click pe advanced ( sunt 2 dai pe cel mai de mai sus), astia sunt pasii exacti de ai XP, de ai altceva e asemanator.