| 123098lolol a întrebat:

De ce nu mai avem Utv pe DOLCE romtelecom?

Răspuns Câştigător
| denisa17 a răspuns:

Pai din cate stiu eu (si eu folosesc dolce romtelecom) au scos Utv si cica baga altceva in locul lui. cel putin asa mi-au scris ei in mesaj. dar din cate vad inca nu au bagat nimic dat Utv l-au scos!

7 răspunsuri:
| Evaa a răspuns:

Eu il am laughing
probabil trebuie sa cumperi pachetul

| Stefanaaa a răspuns:

Si miea mi s`a scos x(. Nuj de ce big grin

| elizasedai a răspuns:

Deoarece vor sa puna alte programe in loc sad... nici eu nu am

| elizasedai a răspuns:

Eu am tot pachetul de muzica dar utv nu merge si nu am nimic in schimb so, nu poate fi din cauza tv-ului. oricum eu am primit un mesaj cum ca ar pune altceva in loc :-s insa n-au facut acest lucru sad

| Byushka a răspuns:

Pentru ca nu sunt ashezate programele probabyl... contacteaza operatori de la cablu si se rezolvawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi ca au bagat astia la UPC, UTV HD. Sa vezi cum arata Andreea Balan HD. devil

| monis a răspuns:

Probabil trebuie sa iti achizitionezi un alt pachet, cine stie? Oricum UTV il poti gasi HD la UPC, in cazul in care ei sunt in zona ta. Iti spun asta pentru ca vad ca esti fan UTV