| Ho1 a întrebat:

De ce nu mai primesc notificari pe email de la TPU? mereu bifez casuta,de sub locul unde scriu intrebarea,si chiar nu primesc notificari pe email cand cineva mi-a comentat sau raspuns la intrebare, doar pe TPU primesc notificari.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Din fereastra de sub Logat ca IceCream... intra in Notificari, bifezi Doresc sa primesc notificari cand mi se comenteaza la un raspuns si dai modifica si o sa le primesti. Numai bine!