| TheRzZv a întrebat:

De ce nu pot gasi pe cineva pe facebook dar are sigur pagina? Dau funda...

2 răspunsuri:
| OnlyOneMikyAndre a răspuns:

Buna! Si mie mi se intampla si iti spun si de ce, de exemplu daca tu esti inregistrat/a pe facebook-ul in engleza nu ii poti gasi pe altii care sunt inregistrati pe facebooku-ul in alte limbi(ex:Romana) cel mai usor ar fi sa ii ceri prietenului/prietenei tale sa iti dea URL-ul de la pagina lui/ei de Facebook.happySper ca te-am lamurit fundita?puppy dog eyes.

| rivelinio a răspuns (pentru OnlyOneMikyAndre):

Ori este cu alt nume fata de cel pe care tu il stii.sau la-i avut in lista si te-a sters