| IcsD a întrebat:

De ce nu pot intra la unele intrebari?" Adica dau clik pe ele si ma duce tot la prima pagina cu intrebari. Sau am raspuns la o intrebare si am dat clik sa vad ce raspunsuri s`au mai dat si la fel. ma da la prima pagina. De Ce?!

8 răspunsuri:
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Buna!
Asa imi face si mie! Deoarece persoana respectiva care a pus intrebarea a sters. o sau a fost respinsa.La fel se intampla si la raspunsuri, ori l. a sters ori cei de la TPU nu l.au acceptat si l.au respins! Asta. i problema!

Abh
| Abh a răspuns:

Sunt noi si inca nu pot fi accesate, asa e la toata lumea.

| Cσσкiє a răspuns:

Exact aşa păţesc şi eu. Poate pentru că au fost şterse de pe site. Se rezolvă şi asta, au mai fost probleme pe site şi s-au rezolvat. Stai liniştită. kiss

Răspuns utilizator avertizat
| cretzufinish a răspuns:

Cred ca te refereai la atunci cand intri la raspunsuri si revine la lista cu intrebarile din prima pagina. happy Acest lucru se refera la faptul ca intrebarea respectiva a fost raportata si eventual stearsa si de aceea nu mai poti intra pe ea.

| ELD a răspuns:

Da`i un refresh sau mai multe la paginahappysi mie mi s`a mai intamplathappy

| คиค a răspuns:

Exact asa mi-se intampla si mie.

| Jolie_6609 a răspuns:

Unele sunt noi si nu le poti vedea inca, iar altele au fost raportate :*.