| albatavlad a întrebat:

De ce nu primesc email de confirmare cont pe TPU pe email de Yahoo? am dat sa mai trimita de 5 ori si nu am primit nimic

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Trebuie sa mai astepti (verifica si in Spam!). Poate sa dureze inca cateva ore. Toti am patit la fel la inceput. Iar dupa ce vei confirma adresa de mail, va mai dura inca cateva ore, pana vei putea sa raspunzi linistit.
Succes! Numai bine!

2 răspunsuri:
| Engel a răspuns:

Ai cautat la Spam?

| N3wStyl3 a răspuns:

Poate un bug de intarziere sau cine stie iti dau un sfat incearca cu o alta adresa de email daca nu merge fa-ti alt cont daca nici asa contacteaza un moderator!