| 安価 a întrebat:

De ce pe canalul animax nu se mai difuzeaza asa de multe animeuri

Răspuns Câştigător
| soull39 a răspuns:

Multe dintre ele sunt vechi si nu mai atrag asa de multi oameni.

Cum e de exemplu Naruto, cand ajung la episodul 156-158 il da de la inceput.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poate cei care le difuzeaza si-au dat seama ca nu fac rating.Cu aceste animeuri.

| Wehrmacht a răspuns:

Poate n-aveau rating.Sau incearca sa faca o schimbare.Am vazut chestia asta si la jocuri, site-uri...etc.Este creat ceva misto dupa care este distrus treptat.

| MadRabbiT a răspuns:

S'au prostit draq astia.

| TheStory a răspuns:

Am observat si eu, acum baga mai mult seriale, sau dus timpurile alea cand stateam numai in fata televizorului pe animax.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De mere
De rosu
De verde
De mov
De roz
De Charice.

| AdrianaBacescu a răspuns:

Mai mult bageau seriale decat anime-uri.