| anonim_4396 a întrebat:

De ce pe Facebook, imi apar la activitati recente niste pagini pe care eu nu le-am apreciat (nu le-am dat like) niciodata?

6 răspunsuri:
| AlleSss a răspuns:

Heiii.
Este o defecţiune de la facebook, se mai întâmplăă.

| MirelaC a răspuns:

Hei
Si mie mi s-a intamplat si cred ca sunt pagini care "primesc" automat like-ul tau in caz ca le-ai vizitat.Alta explicatie nu am si nici eu nu am dat like acelor pagini.Iti ramane sa dai unlike si gata.Cel mai bine e sa intri in fiecare zi pe profilul tau la activity log si sa verifici daca nu cumva au mai aparut pagini carora "tu le-ai dat like".Paa

| anonim_4396 explică (pentru MirelaC):

Era o pagina cu un om care canta manele happy M-am exprimat frumos. Nu sunt adepta muzicii asteia. Nu am vizitat pagina aia in viata mea laughing. Multumesc pentru raspuns, am intrat la toate aplicatiile pe care ''le foloseam'' si le sterg pentru a nu mai putea sa posteze in locul meu si toate cele. E posibil sa fi fost si de la ele.

| izuta12 a răspuns:

Buna! Ori este vreo defectiune, ori o incurcare de conturi sau poate ti-a distribuit cineva acea pagina... Daca niciuna din variante nu e corecta, poate ca ai dat like dar nu iti mai aduci aminte happy

| anonim_4396 explică (pentru izuta12):

Nu mi-a distribuit nimeni. Incurcare de conturi ce ar insemna? Eu nu am fost acasa, si imi aparea ca acum o ora am apreciat o pagina.

| izuta12 a răspuns (pentru anonim_4396):

Deci cred ca e o simpla defectiune, se mai intampla