| zalisa a întrebat:

De ce toți bărbații buni sunt luați?
laughing

13 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Sa am si eu o sansa sa gasesc domnisoare interesante. Vrei sa imi iei sansa asta?

mira
| mira a răspuns:

Este ceva normal.Sunt chiar vanati.

| clauu a răspuns:

Inca nu sunt luat! rolling on the floor))

| pauladrian a răspuns:

Eu nu sunt luathee hee

| zalisa explică:

@ ilisium,
In this world the most of the good guys are taken.
That doesn't mean they`re gay.

Certainly, I can`t check every guy on the earth, and I can`t find the right guy for me and I`m sure, he isn`t going to appear too early.
But I can hope.
Thanks!
happy

| Raiden a răspuns:

Nu stiu, de ce trebuie sa ma rad de doua ori pe zi?
big grin

| Alphawolf a răspuns:

Persoanele bune si persoanele rele sunt afirmatii relative. O persoana care este considerata rea de mine, pentru alta persoana poate fi castigul cel mare. Abordare, intelegere, toleranta etc sunt aspecte care ne diferentiaza.

| EUSIATIT a răspuns:

Aceeasi intrebare isi pun si baietii buni care nu au noroc de o fata la fel sau. poate nu se intilnesc. asa e viata. dar nu pierde speranta [asa sp eu baiatului meu ] care este dezamagit...

| ilisium a răspuns:

1. They might be gay, so don't worry no specimen of the female sex will ever lay a hand on them, that is if they don't pass out from too much booze.
2. They just aren't that into you, nothing you can change about that, buy you can try. Dar atunci chiar sunt buni?
3. Idk, I'm a guy, but funny question you have there, sounds like you know each and every guy walking on earth.

Take care, and good luck hunting. Ugh ce urasc cand raspunsurile sunt trunchiate

ilisium

| Cromasston a răspuns:

Eu inca sunt liberlaughing

| WickedBoy a răspuns:

Pentru ca barbatii sunt 40% din populatia lumii iar femeile 60% poate? Asta inseamna ca 30% din femei nu o sa mai aiba barbatilaughing

| Aliiss a răspuns:

Pentru ca sunt luati numai de curve

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Barbatii buni in general sunt constienti de asta si se cred mari "dive". Prefer unul dragut si sincer in locul unuia "bun".