| Mikasa a întrebat:

De ce toate personajele din desene animate au numai patru degete?

7 răspunsuri:
| MrAngelus a răspuns:

E fictiune, poti sa creezi orice. Daca observi, personajele poarta aceleasi haine in fiecare zi.

| eandopuncttk a răspuns:

Al 5-lea deget il tin bagat "undeva" sau acasauca in borcanu` cu formol

| Magnifico a răspuns:

Depinde de desen.Nu toate sunt asa.Fiecare au o grafica specifica la fel ca si bugetul, in functie de el creeaza si animatiile.Baftawinking

| Magnifico a răspuns:

Cu alte cuvinte in functie de cati bani au sa promoveze acel desen si sa-l creeze (ceea ce este cel mai important). Daca au un buget mare pot creea un desen superb,cu o grafica buna,claritate,logica,poveste, sir al actiunilor, etc.Asa se explica de ce unele desene sunt mai reusite decat altele.winking

| CastravetteLaDesert a răspuns:

De lene sa faca 5 degete. apropo sa stii ca mai sunt si cu 3 sau fara degete

| barefoot a răspuns:

Pentru ca sunt mai usor de desenat. Si depinde si de imaginatia celui care le-a facut happy

| BombonikDolcceRaW a răspuns:

1pentru ca unele personaje nu exista
2si celelalte exista din asta au corpu normal funda?