| Y0nut7 a întrebat:

De ce trabucul se pufaie dar tigara de ce nu se pufaie

4 răspunsuri:
| AIRIUS a răspuns:

Trabucul se pufaie,pentru ca este foarte tare,iar tigara nu.
Trabul contine o concentratie mult mai mare de monoxid de carbon,grudon si toate celelalte,in comparatie cu tigara.
Asta e secretul, daca ai fuma un trabuc ca pe o tigara obisnuita, nu stiu cat ar rezista plamani.
PA!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate am auzit,trabucul e mult muult mai puternic ca o amarata de tigara, de aceea daca incerci sa-l tragi in piept te sufoci.
Iar tigara cine te opreste sa-o pufai?
Fa cum crezi ca te simti mai bine, sau ma rau depinde laughing

| roro15 a răspuns (pentru anonim_4396):

Trabucul se poate si trage in piept, doar unele te sufoca...:p

| anonim_4396 a răspuns (pentru roro15):

Ma rog asa am auzit, nu am tras nici-o data dintr-un trabuc sa stiu cum e.