| Pascu_Teo_1999 a întrebat:

De ce uneori se trimit cereri pe Facebook fara sa stiu nimic de ele?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Patesc si eu. Sau urmaresc persoane de care n-am auzit niciodata. O fi de la aplicatiile alea de generatoare de urmaritori, adica contul tau e folosit ca sa creasca numarul unei persoane cu acea aplicatie.

| YellowAngel a răspuns:

Mai sunt buguri.
Au servere prea multe si nu intodeauna cred ca unele mesaje, notificari sunt tratate cum trebuie

| Mihaela_Sirbu_1997 a răspuns:

Am patit-o si eu trebuie doar sa îți actualizezi facebookul. Funda?