| DariaFlyFly a întrebat:

De ce va plac retelele de socializare?

6 răspunsuri:
| Tsunade99 a răspuns:

Mie una nu imi plac pentru ca nu vreau sa imi vada toata lumea poza si numele. Si mai sunt si hackeri, care iti pot sparge parola si sa vada unde stai, poze personale, id-ul de mess...

| aladinbeci a răspuns:

Imi place mult TPU pentru ca aici poti sa ajuti pe alte persoane, poti sa primesti la randul tau ajutor pentru multe probleme si situatii dificile ivite in viata si, in plus, poti afla numeroase informatii interesante din multe domenii.

| OpenYourEyes a răspuns:

Deoarece atunci cand suntem plictisiti ele ne readuc buna dispozitie.Bine,asta nu in cazu` tuturor. laughing)

| Hauhauhau a răspuns:

Imi place sa mi fac prietenibig grin

| BlackCatGirl a răspuns:

Facebook e foarte tare pentru ca poti sa vorbesti cu prietenii sa te joci. Incearca si tu!

| Vคмριяιţá a răspuns:

Din multe luucruri:
Ex:TPU.
Poate sa te ajute cu anumite chestii...
Facebook:
Poti sa te joci, sa vb cu prietenii...
Messul:
Vb cu prietenii din tara sau plecati
Skype:
Poti avea conversatii webcam cu rudele plecate in strainatate sau din tara...