| wizopo2 a întrebat:

De ceva timp cand incerc sa intru pe facebook, nu reusesc, tot apas si imi apare o fereastra goala sau nu se incarca. Asta mi se intampla doar pe browserul Mozilla, pe Chrome si pe IE merge normal. Cum pot face sa remediez aceasta problema pentru Mozilla? Imi place mai mult interfata acestui browser decat ale celorlalte. Multumesc de ajutor!

1 răspuns:
| Bordas_Denis_1990 a răspuns:

Nici pe IE nu merge prea bine.Eu te-as sfatui sa iti iei Opera.E foarte bun.