| MYSTERYO_4549 a întrebat:

De la ce magazin pot cumpara jocul wrestling smack down vs raw 2011? si cat costa? please repede

Răspuns Câştigător
| ovishadow a răspuns:

Il gaseesti in Carefour sau scrii pe Google si il comanzi. A si costa intre 150-200 lei noi. Funda pls

8 răspunsuri:
| RhoddyS a răspuns:

Poti sa il comanzi online de pe shopmania cu 199. 99 RON :http://www.shopmania.ro/......54879.html

| dinumario a răspuns:

Auchan

| RaduHD a răspuns:

Du-te la Mall La Iulius Mall! Si te duci la Media Galaxy, FLanco Domo etc. Si e cam 2. 8 Millioane c-am 3 milioane!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E nasol miz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cost 10. 43 de lacarfurw

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Costa cam 200 lei, din carefour si e super ii am pe:layla, beth phoenix, michelle mchool, mickie james, melina etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| xyzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Media galaxy. din mall.costa 229 lei il am eu si e super