| Anonim007X a întrebat:

De la un timp nu prea mai stiu pe unde sa ies in Bucuresti. Parca m-am saturat sa tot stau prin Drumul Taberei(acolo locuiesc), prin Moghioros si asa. Stie cineva locuri interesante de mers cu gasca sau cu o prietena? Adica cafenele, terase, parcuri(in afara de Cismigiu si Herastrau).

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Si eu m-am saturat mereu sa merg in moghiorosi.Eu te invit sa vizitezi parcul eugen lovinescu ca poate sunt si prietenii tai pe acolo, deoarece sunt multi copii, presupun ca inveti la scoala eugen lovinescu? Ei bine, eu am aceeasi problema ca tine nu stiu unde sa mai merg dar iti propun sa mergi la India este un pic mai departe de Moghiorosi.Indiana este o cofetarie, poate te ajuta.Sa nu uiti de parcul Eugen Lovinescu! happyDar in rest numai stiu, deoarece pe aici nu sunt decat Moghiorosi, parcul Tineretului, Carol si Eugen Lovinescu si moghiorosi sun in zona restul sunt mai departe.happy

| Anonim007X explică:

@Jiji Nu trebuie sa fie neaparat in zona. Si am fost la Indiana de o gramada de ori. Si nu, nu invat la Lovinescu