| Triana a întrebat:

De pe ce site pot comanda un hamster care sa vina acasa singur? Prin curier, nu posta. As vrea si cusca sa vina tot prin curier, stau intr-un oras mic. funda!

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In orasul tau gasesti magazin de animale sau daca e sa stai la tara mergi cu cineva care are masina dupa el.

| traxter a răspuns:

Cum sa trimiti un animal prin posta? Gandeste putin si u inainte sa intrebi...

| Luella a răspuns:

Cum vine singur ca nu inteleg? Saracul, daca il papa vreo pisica?

| Triana explică (pentru Luella):

Nu mai, nu singur. prin posta