| Negutu_Marius_1997 a întrebat:

De unde imi pot cumpara Fifa 2013 pentru Play Station 3?
P.S.

2 răspunsuri:
| J0HnNyX a răspuns:

Salut, si eu am ps3 modat kmeaw 3.55
Fifa 13 pentru PS3 se gaseste la multe magazine de electronice si electrocasnice gen : EMag, Flanco, Altex, Domo.
Dar el va costa in jur de 200 de lei, iar acesti bani poti sa ii dai unui om care stie sa modeze ps3-uri bine, cauti si tu pe forumuri, caci asa iti merg toate jocurile.
Eu il am modat si mi l-am donwloadat de pe net si imi merge brici!
Mai bine faci asa!
Sper ca ti-am fost de ajutor, salut!

| Alexutuul a răspuns:

Salut! mah eu i-am cerut lu mosu )) ps 3 si a adus si joc dar... ma rog du-te si tu prin Emag Real Alext Chesti de genu dar cel mai bine uitate pe net la Emag si fa comanda ca are 100% cand am facut comanda la gad of wor3 si wrestling 2012 era si fifa 2013 acolo pe site deci fa comanda costa 180-300 lei
depinde