| MariaCocoiulian a întrebat:

De unde instalez minecraft edition pocket funda! si sa nu fie demo!

3 răspunsuri:
| k330sk3a a răspuns:

Pe calculator nu poti dar poti pe tepefoane si tablete ciu android sau ios.pe google play insa e demo.descarca aptoide care e pe gratis si acolo cauta minecraft pocket edition.vezi sa nu fie demo sau lite.pe iphone sau tableta nu stiu.
Sunt pe telefon scuze expresivitatea

| RobertFedus22 a răspuns:

Descarci din magazin play programul 4 shared si iti faci cont. Apoi scrii acolo minecraft si gatsil descarci pe urma il instalezi si te joci!

| Gri11 a răspuns:

De pe aptoide